fbpx

O nas

mgr Sylwia Brzostowicz

Jestem praktykiem, zabiegowcem, szkoleniowcem. Specjalistą zdrowia publicznego, kosmetologii i kosmetyki. Od 15 lat jestem związana z branżą kosmetologii. Specjalizuję się w interdyscyplinarnym podejściu do pielęgnacji skóry i radzeniu sobie z jej problemami. Jestem terapeutą blizn, pracującym techniką ScarINK oraz kinezotejpingiem. Gabinet jest autoryzowanym gabinetem GenFactor.

Prowadzę pielęgnację w dwóch różnych nurtach:
nurt klasyczny – pierwsza wizyta poprzedzona jest krótkim wywiadem a następnie wykonywany jest zabieg najbardziej dopasowany do potrzeb skóry
nurt interdyscyplinarny – pierwsza wizyta poprzedzona jest wykonaniem badań laboratoryjnych (lista badań dostępna tutaj), które otrzymuję mailem wraz ze zdjęciami problemu. Następnie spotykamy się na wizytę konsultacyjną i w jej trakcie lub wkrótce po ustalam Strategię Piękności rozpisaną w czasie i w kosztach. Zabiegi wspieramy suplementacją. Badania pokazują gdzie tkwi problem i jaka jest jego przyczyna. Nie działamy po omacku tylko celujemy w konkretny problem.

Moim konikiem są także zabiegi upiększające: makijaż permanentny, stylizacja oka, przekłuwanie uszu i nosa.

Moja praca jest moją ogromną pasją. Wieloletnie doświadczenie poparte szeroką wiedzą z zakresu kosmetyki i kosmetologii estetycznej oraz profesjonalizm, są gwarancją pełnej satysfakcji i zadowolenia moich klientek.

Zabiegi są wykonywane przeze mnie osobiście.

W zależności od zabiegu otrzymujecie Państwo dodatkową biostymulację w postaci bioelektrody LifeWave. Więcej o technonolgii LifeWave tutaj.

Moją dewizą jest dobry i bliski kontakt z klientką, który przekłada się na poczucie komfortu i pełne zaufanie do mojej osoby.

Moje wykształcenie
– absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej/Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
– absolwentka MBA Medical (Master of Business Administration) dla kadry medycznej
– absolwentka studiów podyplomowych AWF w Warszawie Spa & Wellness
– słuchacz University of Maastricht, Holandia, Public Health (zdrowie publiczne)

Certyfikaty

Zabiegi medycyny estetycznej w gabinecie SENSUEL wykonuje lekarz Magdalena Drzewiecka-Jędrzejczyk.

Gabinet – dogodna lokalizacja w centrum Łodzi. Łatwy dojazd. Prywatny parking.

Gabinet kosmetyczny SENSUEL zlokalizowany jest w samym centrum Łodzi przy ul. Łąkowej 3/5 w budynku G. Do dyspozycji klientów jest prywatny parking, na którym można zostawić samochód na czas zabiegów.

W zabytkowym budynku, pamiętającym czasy „Ziemi Obiecanej” został stworzony wyjątkowy klimat, zapewniający klientkom gabinetu pełen komfort oraz poczucie przytulnej, intymnej atmosfery.