fbpx

NUCLEOFILL – lifting na poziomie komórkowym

Co to jest Nucleofill?
Nucleofill jest preparatem biostymulującym skórę przeznaczonym dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, osób, których skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg, ze względu na różnorodność procedur, można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.
Jedynym składnikiem preparatu są polinukleotydy. Dzięki precyzyjnemu przygotowaniu produktu i maksymalnemu oczyszczeniu jest to preparat hipoalergiczny.

Co robi Nucleofill?
– poprawia napięcie i elastyczność skóry
– powoduje lifting, redukuje wiotkość skóry
– poprawia owal twarzy
– poprawia nawilżenie
– redukuje drobne zmarszczki
– redukuje fotouszkodzenia i fotostarzenie
– redukuje rozstępy
– przebudowuje blizny

Jak działa?
Wyobraźmy sobie, że nasza skóra to akwarium. Jest w nim woda oraz różne elementy w niej zanurzone. I po kolei:
1.Łańcuch polinukleotydów będzie zbierał wodę z okolic i w ten sposób zwiększał jej ilość (nawilżenie oraz poprawa owalu).
2.Aktywne odgałęzienia tego łańcucha będą wymiatały śmieci z akwarium (działanie antyoksydacyjne – usuwanie wolnych rodników, które są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry a powstają pod wpływem promieniowania UV, stresu, palenia papierosów, zanieczyszczenia środowiska). W czasie robienia porządków łańcuch będzie się rozpadał nie tracąc na swoich właściwościach (np. wit. C czy E po wymieceniu wolnego rodnika staje się nieaktywna).
3.Poszczególne nukleotydy będą pobudzały uśpione rybki do rozmnażania się i produkcji substancji potrzebnych w akwarium (lifting – będące w fazie spoczynku komórki skóry, fibroblasty, będą stymulowane do produkcji kolagenu I typu oraz elastyny. To działanie jest wykorzystywane także w redukcji blizn i rozstępów)
W wyniku działania produktu Nucleofill skóra staje się napięta, nawilżona i jędrna przez co uzyskujemy zdrowy i wypoczęty wygląd.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg jest szybki i nie wymaga znieczulenia. Może być odczuwane delikatne mrowienie, rozpieranie. Jest to tylko kilka wkłuć po obu stronach twarzy, podbródka czy szyi. Można wykonać te okolice podczas jednego zabiegu lub w oddzielnych zabiegach. Nucleofill występuje w dwóch stężeniach a jego rodzaj dobierany jest do stanu skóry przez doświadczonego zabiegowca. Może się zdarzyć, że potrzebna będzie terapia łączona obu rodzajów preparatu.

Czy wystarczy jeden zabieg?
Zalecana jest seria od 2 do 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Jak wygląda terapia podtrzymująca Nucleofill?
1 zabieg co 4-6 miesięcy

Jakie są przeciwskazania?
choroby nowotworowe
ciąża, karmienie piersią
zaburzenia krzepnięcia krwi
skłonność do powstawania blizn przerostowych
opryszczka i inne infekcje wirusowe
grzybicze i bakteryjne infekcje skóry
stany zapalne skóry
Zastanawiasz się czy to zabieg dla Ciebie? – umów się na konsultację.
Szukasz czegoś innego – skontaktuj się z Nami.

Ile kosztuje zabieg?
NucleoFILL Medium 1,5ml – 950 PLN
NucleoFILL Strong 1,5ml – 950 PLN
Terapia łączona NucleoFILL Medium + Strong (2×1,5ml) – 1 490 PLN