fbpx

Nieinwazyjna odnowa skóry Forlle’d z nagrodą Nobla

EKSPERT W WALCE ZE STARZENIEM SIĘ SKÓRY

– ekskluzywna pielęgnacja przeciwstarzeniowa twarzy i ciała
– luksusowe składniki i widoczne rezultaty
– alternatywa dla wypełniaczy i zabiegów inwazyjnych
– indywidualne podejście „laboratorium urody”
– japońska jakość, skuteczność i bezpieczeństwo

Forlle’d to zaawansowane technologicznie, profesjonalne kosmeceutyki produkowane w Japonii. To oferta wiodących produktów o działaniu przeciwstarzeniowym oraz odbudowującym strukturę skóry. Laboratoria Forlle’d wykorzystują najnowsze odkrycia naukowe oraz rozwiązanie uhonorowane Nagrodą Nobla w 2002 roku. Produkty Forlle’d zawierają składniki o niskiej masie cząsteczkowej i ich kombinacje, które są w stanie zregenerować i odmłodzić skórę na poziomie komórkowym bez stosowania iniekcji. Unikalny kompleks składników aktywnych o niskiej masie cząsteczkowej odbudowuje strukturę skóry i pobudza regenerację komórek, poprawia nawilżenie i zdolność oczyszczania organizmu. Wzmacnia również odporność skóry i chroni ją przed drażniącymi czynnikami zewnętrznymi oraz alergenami. Normalizuje równowagę mineralną w obrębie skóry i przyspiesza proces gojenia.

Widoczny efekt regeneracyjny oraz poprawa struktury skóry już po 1-szym zabiegu.

Widoczny stabilny efekt po 1-szym tygodniu regularnego stosowania.

Po 28 dniach widoczna poprawa jakości skóry.

Po 2 miesiącach regularnego stosowania preparaty przynoszą długotrwałe rezultaty.


METODY Forlle’d

Zabiegi Forlle’d zapewniają kompleksowe działanie zapobiegające starzeniu się skóry, zarówno temu chronologicznemu jak i fotostarzeniu. Unikalne składniki aktywne o niskiej masie cząsteczkowej i ich kombinacje, działają synergicznie w naskórku i skórze właściwej, aby walczyć ze starzeniem się skóry w pięciu głównych kierunkach.

Regeneracja skóry i odnowa komórkowa
Produkty Forlle’d zawierają ekskluzywne połączenie kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej, hydrolizowane białko membrany skorupki jaja o niskiej masie cząsteczkowej i jonizowane minerały. Kombinacja usprawnia zatrzymywanie wilgoci i proliferację komórek, poprawiając teksturę skóry, odbudowując jej strukturę oraz pobudzając regenerację komórek na poziomie skóry właściwej. Kompleks posiada wysokie powinowactwo do ludzkich komórek, namnażając fibroblasty w skórze właściwej, co stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.

Nawodnienie i fizjologiczna biostymulacja
Naukowcy Forlle’d stworzyli niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który jest w stanie przekroczyć barierę skóry i wniknąć głęboko w jej strukturę aby stabilizować środowisko międzykomórkowe poprzez zapobieganie odwodnieniu, stymulację syntezy kolagenu i elastyny, redukcję zewnętrznego ciśnienia i wzmocnienia aktywności antyoksydacyjnej.

Detoksykacja i ochrona przed wolnymi rodnikami
Naukowcy Forlle’d stworzyli niskocząsteczkową, zjonizowaną platynę, która jest odporna na wszystkie formy aktywnego tlenu i kontroluje procesy fotostarzenia poprzez wzmacnianie możliwości antyoksydacyjnych. W ten sposób zmniejsza problemy skóry związane z nagromadzeniem wolnych rodników oraz spadkiem aktywności komórkowej. Zjonizowana platyna stymuluje drgania rezonansowe fibroblastów, więc produkty oparte na tym składniku wykazują działanie detoksykujące co doskonale zwalcza przebarwienia różnego pochodzenia.

Ochrona skóry i odnowa bariery lipidowej
Produkty Forlle’d zawierają opatentowane niskocząsteczkowe ceramidy, które są kompatybilne z tymi naturalnie występującymi w komórkach skóry. Ceramidy tworzą nieprzepuszczalną dla wody barierę na skórze, zapobiegając nadmiernej jej utracie poprzez odparowanie, utrzymując tym samym nienaruszone komórki skóry. Produkty Forlle’d odbudowują zatem naturalną barierę lipidową, utrzymując równowagę mineralną.

Równowaga mineralna
Naukowcy Forlle’d opracowali nowy sposób utrzymania naturalnej równowagi mineralnej skóry, która jest odpowiednia dla fizjologicznej aktywności komórek. Unikalny, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (5 nm) zawarty w produktach stanowi wyjątkową kombinację wraz z transporterami – jonizowanymi minerałami takimi jak wapń, cynk, magnez, żelazo, etc., które przenoszą cząsteczki kwasu głęboko w warstwy skóry, jednocześnie odbudowując braki mineralne.

Cennik:
Forlled – zabieg głęboko nawilżający P-effect – 350 zł
Forlled – zabieg przeciwstarzeniowy z witaminą C 30% – 450 zł
Forlled – zabieg platynowy – 550 zł