fbpx

Neauvia Hydro Deluxe – długotrwałe nawilżenie i odżywienie

Neauvia Hydro Deluxe jest perfekcyjnie skomponowanym produktem do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Pozwala uzupełnić powstające z wiekiem, jak i również ze stylem życia, niedobory kwasu hialuronowego, które ujawniają się pod postacią drobnych zmarszczek, bruzd i pod postacią coraz bardziej wiotkiej i przesuszonej skóry. Bazą produktu jest kwas hialuronowy o gęstości 18 mg/dl wraz z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia i aminokwasów: glicyny i proliny.

Różnica zabiegu Neauvia Hydro Deluxe od klasycznej mezoterapii polega na tym, że kuracja z udziałem tego suplementu jest kompleksowym działaniem w trzech obszarach: nawilżania; odbudowy kolagenu i elastyny; oraz ujędrniania skóry. Podczas gdy wspomniana konwencjonalna mezoterapia pozwala uzyskać zadowalające efekty jedynie na poziomie nawilżenia wraz z uzyskaniem poprawy wyglądu skóry. Stąd zabieg Neuvia Hydro Deluxe można określić jako wysokiej klasy długookresową, regenerującą tkankę, terapię nawilżającą.

W skład preparatu wchodzą:
– najczystszą na rynku formę kwasu hialuronowego, którego cechuje długi okres trwałości,
Hydroksyapatyt wapnia (CaHA) naturalny minerał występujący w naturze, który prowadzi do stymulacji procesu neokolagenezy (powstawania kolagenu), dzięki niemu poprawie ulega gęstość i elastyczność skóry
aminokwasy jak Glicyna i L-Prolina, które stanowią główny komponent do produkcji kolagenu, dzięki nim efekt zabiegu jest długotrwały, a skóra bardziej elastyczna i nawilżona.
Zabieg jest niezwykle bezpieczny, mało bolesny a jego efekty długotrwałe.

Wskazania:
– Skóra wiotka
– Pomarszczona, zwiotczała skóra
– Utrata koloru skóry
– Sucha, nieodżywiona skóra
– Cienie / worki pod oczami
– Brak elastyczności

Ilość i częstotliwość zabiegów:
Dla osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się serię 4 do 8 zabiegów, z tym, że pierwsze 3 zabiegi warto wykonać w miesięcznych odstępach. Kolejne, podtrzymujące uzyskane efekty, co kilka miesięcy. Zabieg rewitalizacyjny można stosować na dowolną okolicę ciała, choć najczęściej jest to: twarz, szyja, dekolt i dłonie.

Efekty:
Zaraz po kuracji, uzyskujemy długotrwale nawilżoną, nawodnioną i odżywioną skórę. Niemal natychmiast odzyskuje ona sprężystość, jędrność i świeżość. Doskonałe efekty widać zarówno u kobiet jak i u mężczyzn i to niemal w każdym wieku. Skóra po zabiegu odzyskuje koloryt. Ustępują objawy fotostarzenia skóry. Zmarszczki powierzchowne ulegają spłyceniu. Redukują się cienie i „worki” pod oczami. Poprawia się owal twarzy.

Cennik:
Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe 2,5ml – 799 zł