fbpx

Mesoestetic Global Eyecon – zabieg redukujący niedoskonałości i oznaki starzenia okolic oczu

Mesoestetic Global Eyecon jest specjalistycznym zabiegiem o wielokierunkowym działaniu. Niweluje wszystkie niedoskonałości okolicy konturu oka. Zawiera doskonale tolerowane preparaty, które zostały stworzone specjalnie do pielęgnacji wrażliwej okolicy oka.

Najczęściej spotykane niedoskonałości okolicy oczu:

 • opadająca górna powieka (zanik tkanki tłuszczowej w górnej powiece lub wiotkość skóry )
 • zmarszczki (utrata napięcia i elastyczności skóry)
 • worki pod oczami (akumulacja płynów lub tkanki tłuszczowej)
 • cienie pod oczami (czynniki genetyczne lub zaburzenia mikrokrążenia)

Wskazania do zabiegu:

 • linie i zmarszczki mimiczne
 • cienie, opuchnięcia i „worki” pod oczami
 • opadająca górna powieka

Kuracja Eyecon łączy innowacyjne składniki aktywne ze specjalistycznymi technikami zabiegowymi. Dzięki połączeniu peelingu i koktajlu do użycia śródskórnego, daje maksymalną skuteczność przy minimalnej inwazyjności zabiegu.

Peeling na okolicę oczu
Specjalistyczny peeling o kompleksowym działaniu anti-aging dedykowany wrażliwej okolicy oka. Dzięki żelowej konsystencji jest wyjątkowo bezpieczny i komfortowy w użyciu.

Koktajl do mezoterapii okolic oczu
Innowacyjny roztwór o działaniu przeciwstarzeniowym aplikowany jest za pomocą urządzenia do mezoterapii mikroigłowej (dermapen). Preparat zawiera połączenie składników aktywnych o działaniu depigmentującym i obkurczającym naczynia krwionośne.

Składniki aktywne koktajlu:

 • wyciąg z nostrzyka: wzmacnia naczynia krwionośne, niweluje zastoje limfatyczne i aktywuje odpływ limfy zmniejszając obrzęki (redukuje „worki” pod oczami). Przywraca prawidłowe krążenie żylne
 • trokserutyna (pochodna rutyny): zmniejsza reaktywność i przepuszczalność naczyń włosowatych, przez co zmniejsza rumień, stymulując syntezę kolagenu w ścianach naczyń krwionośnych poprawia ich elastyczność. Posiada również właściwości antyoksydacyjne
 • wyciąg z korzenia lukrecji: inhibicja tyrozynazy, właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne
 • kwas fitowy: działanie depigmentujące

Maska hydrożelowa
Maska hydrożelowa zaprojektowana została specjalnie do pielęgnacji wrażliwej okolicy oczu. Koi skórę dzięki wyciągowi z ogórka, zapewniając efekt odświeżenia i komfortu na skórze po zabiegu. Ułatwia także wnikanie substancji aktywnych innych preparatów użytych w trakcie zabiegu.

Maska posiada działanie depigmentujące i nawilżające dzięki obecności kwasu traneksamowego, wyciągu z aloesu, kwasu hialuronowego, wyciągu z czerwonych alg (Chondrus Crispus), wyciągu z imperaty cylindrycznej, oraz tripeptydom-5 (Palmitoyl Tripeptide-5) , stymulującym produkcję kolagenu.

Rekomendowana ilość i częstotliwość zabiegów:
3 – 6 zabiegów co 2 tygodnie
Po zabiegu zapytaj o pielęgnację domową, która wzmocni efekt pomiędzy kolejnymi zabiegami.

Cennik:
zabieg Global Eyecon – 450 zł (z dermapenem)
3 zabiegi Global Eyecon – 1050 zł (z dermapenem)

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły 501794109