fbpx

LENISNA – patent na długotrwałe piękno

LENISNA to wypełniacz hybrydowy, łączący w sobie zarówno korzyści natychmiastowego efektu wypełnienia, wynikające z użycia kwasu hialuronowego HA, jak i długotrwałą stymulację produkcji kolagenu, dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA (Poly D,L – lactide).

Produkt LENISNA został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów i połączeniu ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę przeznaczoną jest do terapii zmarszczek głębokich, wiotkości i znaczących ubytków tkankowych.

Zastosowanie:
– załamania w skórze,
– zmarszczki,
– bruzdy,
– widoczne oznaki starzenia się skóry: opadania i wiotkości twarzy
a także
– wewnętrzną stronę ud,
– brzuch,
– pośladki,
– obwisłe ramiona

EFEKT WOW! Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu, elastyny przez kwas polimlekowy.

Preparat Lenisna jest wyjątkowy ze względu na:,
– jego zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny.
– brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły kształt cząsteczek kwasy PDLLA i połączenie jej z nieusieciowanym kwasem hialuronowym.
trwałość zabiegu utrzymuje się ponad 24 miesiące od ostatniego zabiegu. Efekt można podtrzymać wykonując 1 zabieg przypominający po 24 miesiącach

Wskazania:
Z uwagi na wysokie stężenie kwasu poli D,L mlekowego 170 mg oraz kwasu hialuronowego 30 mg zabieg przeznaczony jest dla osób:
z wyraźnymi oznakami starzenia się 40+
– potrzebujących zwiększania objętości zapadniętych obszarów twarzy, szczególnie do korekcji wgłębień skóry takich jak: załamania w skórze, zmarszczki, bruzdy, a także w przypadku opadania twarzy i wiotkości skóry

Efekty:
Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego.
Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA.
Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu.

Ilość i częstotliwość zabiegów:
Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 12 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.

Cennik:
Ampułka 6 – 9 ml     –  1 700,00 – 2 000,00 zł