fbpx

Biopeptydowe zabiegi liposomowe Larens

Zabiegi, które działają!
Co stoi za wyjątkową skutecznością i natychmiast odczuwalnymi efektami zabiegów z użyciem preparatów Larens Professional? Z pewnością wyróżniające się na rynku kompozycje receptur przygotowanych przez laboratoria WellU. Składy formuł poszczególnych produktów robią wrażenie. Wśród różnorodności zastosowanych składników aktywnych istotne miejsce zajmują innowacyjne substancje o nieprzeciętnych właściwościach na polu pielęgnacji skóry, ze szczególnym naciskiem na działanie anti-aging. 

Dokładamy wszelkich starań, by wykorzystywane w Larens Professional ingrediencje były najwyższej jakości, wprowadzane w wysokich (ale i optymalnych) stężeniach oraz w takich połączeniach, by synergistycznie wspierały, a nie wykluczały swoje działania.

W nowych, ulepszonych produktach z serii Larens Professional znajdziemy jedynie naturalne konserwanty, które nie tylko spełniają swoją funkcję: tj. zabezpieczają produkt przed działaniem mikroorganizmów, ale także poprawiają wchłanianie substancji aktywnych oraz nawilżają skórę. 
Będąc na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, a także wyprzedzając rynek, postanowiliśmy postawić na bezpieczne kompozycje zapachowe, zupełnie pozbawione substancji alergennych. Substancje te nie wykazują toksyczności, nie wywołują reakcji alergicznych, są całkowicie bezpieczne i zupełnie naturalne.

Co istotne, preparaty są niezwykle wydajne i umożliwiają dużą elastyczność w komponowaniu własnych zabiegów autorskich, również z wykorzystaniem aparatury.

Składniki aktywne w produktach

 Liposomal Collagen Complex

To innowacyjne, pierwsze na świecie połączenie naturalnych peptydów i aminokwasów kolagenu rybiego zamkniętych w liposomalnym nośniku, który dostarcza je do głębszych warstw skóry, intensyfikując i wydłużając w czasie ich działanie.

Przynosi efekt natychmiastowego spłycenia zmarszczek i odczuwalnego zagęszczenia struktury skóry, inicjuje długofalowe procesy naprawcze.

Czym są bioaktywne peptydy rybie?
Są to białka naturalnego pochodzenia (skóry rybie), odgadujące potrzeby organizmu w danej chwili. W Biopeptide Complex najczęściej występują łańcuchy złożone z 7 do 29 aminokwasów.
Jak działają bioaktywne peptydy rybie?
W zależności od swojej struktury pełnią w organizmie różne funkcje: sygnałowe, rozkurczające, transportowe. Jak wykazują badania, peptydy zawarte w Biopeptide Complex są bezpośrednio związane ze zwiększeniem aktywności białek szoku termicznego HSP, znanych także jako ,,białka opiekuńcze”. Białka te naturalnie występują w organizmie, a aktywują się w stresogennych dla niego sytuacjach, jak: stan zapalny, przerwanie ciągłości skóry, odmrożenia czy oparzenia – to sprawia, że skóra regeneruje się na znacznie szybszym poziomie.

Jest bogata w czynniki wzrostu, pozyskane na drodze biotechnologicznej z naturalnego surowca. Aktywują one syntezę DNA, komórki zaczynają się namnażać, wypełniając ubytki w skórze i spłycając oraz likwidując zmarszczki. Nowo powstałe komórki oraz naczynia krwionośne umożliwiają lepszy przepływ substancji odżywczych i tlenu, znacznie przyspieszając procesy regeneracyjne. Czynniki wzrostu aktywują syntezę fibroblastów i przyrost kolagenu, co poprawia elastyczność i jędrność skóry. Przyczyniają się także do wymiany uszkodzonych komórek na nowe. Można zatem powiedzieć, że nasza skóra dostaje nowe życie.

Czym jest? Jest to nic innego jak wielocukier o cyklicznej strukturze. W kompleksie występuje on w postaci stężonego roztworu 3-5 %.
Jak działa? Zamyka składniki wszystkich kompleksów obecnych w masce Bio Renew, dając im optymalne warunki do działania. Przede wszystkim tworzy na skórze swoisty film. Pozwala to składnikom wniknąć głęboko w skórę i zoptymalizować ich działanie. Ponadto modyfikuje strukturę skóry, wypełnia w niej ubytki, dzięki czemu działa przeciwzmarszczkowo, wygładzająco i ochronnie przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, na które skóra narażona jest każdego dnia. Dodatkowo budowa cząsteczki cyklodekstryny zwiększa rozpuszczalność składników o odmiennym charakterze chemicznym, pozwalając tym samym na optymalizację ich działania i zwiększenie ich trwałości w kosmeceutyku.

ZIELONA_KAWA

Ekstrakt z zielonej kawy

LIPO

Liporeductyl

ALPA

Alpaflor®
Alp-Sebum®

EKTOINA

Ektoina

OCZAR

Oczar wirginijski

BIAŁKAHSP

Białka HSP

KOLAGEN

Kolagen

ANTARKTYCYNA

Antarktycyna

BAUPLEX

Beauplex VH

OLEJE

Oleje nierafinowane

GINKO

Ginko biloba

LIPOUT

Cennik:
Zabieg na okolice oczu z Lipocoll – 60 zł
Zabieg na dłonie – 60 zł
Zabieg koktajlowy z maską BIORENEW – 130 zł
Zabieg silnie nawilżający Hydrating – 180 zł
Zabieg silnie normalizujący dla cery przetłuszczającej się i trądzikowej – 180 zł
Zabieg silnie wyciszający dla cery naczyniowej – 200 zł
Zabieg silnie liftingujący dla cery dojrzałej – 220 zł
Zabieg silnie odmładzający Lipocoll – 250 zł
Intensywne odmładzanie peptydami – 350 zł
Zabieg terapeutyczny dla cer naczyniowych i trądzikowych z ampułką ANTI ACNE – 350 zł
Zabieg terapeutyczny dla cery dojrzałej z ampułką ANTI AGING – 350 zł