fbpx

Belviso Shiny Eyes – czy te oczy mogą kłamać, ależ skąd…

Właśnie…
BELVISO SHINY EYES przywróci nam dawny blask i młodość spojrzenia 💎💎💎

Otóż…
Mamy najnowszą generację stymulatorów kolagenowych przeznaczającą do zabiegu pod oczami 🏆
BELVISO SHINY EYES oprócz usieciowanego polinukleotydu (PN) – zawiera są również niskocząsteczkowe peptydy („małe peptydy”) rozkurczające i sygnałowe. Taka kompozycja składników preparatu pozwala na szybką poprawę kondycji delikatnej skóry w obszarze pod oczami.

Tak, jak Ami Eyes, BELVISO SHINY EYES składa się z 1% polinukleotydów (10 mg/ml), czyli 5 razy mocniejszy niż np. TWAC lub Lumi Eyes, które mają tylko 0,2% polinukleotydów (2 mg/ml).

Ponadto BELVISO SHINY EYES również posiada:
– neuropeptydy, które działa jak mezobotoks (botox-like)
– peptydy sygnałowe (tzw. matrikiny) – to peptydy macierzy biotechnologicznej. Wnikają w skórę i działają silnie stymulująco na ożywianie komórek. Oddziałują na czynniki wzrostu skóry właściwej, wyzwalając syntezę substancji strukturalnych.

• BELVISO SHINY EYES to 2 ml preparatu z żelową konsystencją. Posiada 20 mg polinukleotydów w 1 strzykawce podczas gdy TWAC lub Lumi Eyes to tylko 1 ml preparatu z 2 mg polinukleotydów.
• To oznacza, że BELVISO SHINY EYES jest 5 razy mocniejszym (chodzi o stężenie polinukleotydów) i 10 razy bogatszym stymulatorem (chodzi o ilość mg polinukleotydów w 1 strzykawce) w stosunku do TWAC lub Lumi Eyes.

Cennik:
Belviso Shiny Eyes – 550 zł 1 ampułkostrzykawka