fbpx

Bioelektrody LifeWave

Produkty LifeWave to jednorazowe nanoplastry działaniem przypominające akupunkturę chińską. Specyficzne składniki organiczne zawarte w plastrach zdolne są do samoaktywacji w środowisku, w którym przewodzi prąd. Skóra ludzka przewodzi prąd elektryczny w celu ulepszenia przepływu energii oraz obiegu krwi.
Wyjątkową cechą produktów LifeWave jest to, że aktywują tzw. punkty akupunktury, punkty akupresurowe (inaczej zwane punktami spustowymi) znajdujące się na merydianach oraz stymulują określone kanały energetyczne, dzięki czemu usprawniony zostaje przepływ energii.
Produkty LifeWave mogą stanowić skuteczny suplement zdrowego stylu życia. Mogą je stosować lekarze i fizjoterapeuci jako uzupełnienie tradycyjnej praktyki lekarskiej, można je stosować samodzielnie. LifeWave są bezpieczne również stosowane w połączeniu z innymi terapiami czy metodami leczenia.

Gdzie umieszczać plastry?
Według ogólnej zasady nanoplastry białe są naładowane dodatnio (+) i powinny być noszone po prawej stronie ciała. Plastry brązowe są naładowane ujemnie (-), nosimy je po LEWEJ stronie ciała. Przyspieszamy w ten sposób naturalny przepływ energii w ciele. Zasada ta obowiązuje bez względu na to czy stosujemy jeden biały nanoplaster (np. Y-Age) czy zestaw mieszany białych i brązowych (np. IceWave).

Wyjątki od reguły:
Plastry białe i brązowe można zamienić w przypadku konkretnych schorzeń lub gdy stosowanie ich w wyżej zalecany sposób nie przynosi pożądanego efektu.

Przechowywanie
Produkty LifeWave należy chronić przed wysoką temperaturą i nie można ich narażać na działanie promieni słonecznych, inaczej ulegną zniszczeniu. Zaleca się przechowywanie w ciemnym chłodnym miejscu.
Nanoplastrów nie wolno przechowywać w obszarze narażonym na silne pole elektromagnetyczne. Zabrania się trzymania ich w pobliżu rentgenów czy innych aparatów diagnostycznych.
Nie nosimy produktów LifeWave w kieszeniach spodni i nie przechowujemy ich w samochodzie. Nanoplastry uaktywniają się, gdy znajdują się już w pobliżu ludzkiego ciała , nawet jeśli nie dotykają bezpośrednio ludzkiej skóry. Nie wolno zatem nosić ich blisko przy ciele.

Bezpieczeństwo
Nanoplastry są bezpieczne w użyciu; substancje zawarte w LifeWave nie przenikają przez skórę.

Instrukcja – przed stosowaniem
Poniższe warunki dotyczą wszystkich nanoplastrów LifeWave i powinno się je wziąć pod uwagę przed ich stosowaniem:
• Nanoplastry nakładaj na czystą suchą skórę.
• Pij dużo wody przed zastosowaniem plastrów i upewnij się, że jesteś dobrze nawodniony podczas noszenia produktu na skórze.
• Nie odrywaj tyłu plastra zanim nie zlokalizujesz odpowiedniego punktu akupunktury. Innymi słowy, nie usuwaj tyłu plastra dopóki nie zdecydowałeś się na noszenie produktu przez najbliższe 12 godzin.
• Każdy produkt może pozostać na skórze aż do 12 godzin.
• Produkty są jednorazowe, nie należy próbować przyklejania ich po raz kolejny.

Czy wiesz, że … ?
Najczęstszym powodem braku zadowalających efektów jest odwodnienie. Odwodnienie organizmu wpływa negatywnie na działanie produktów LifeWave. Zaleca się picie dużej ilości wody przed i podczas noszenia plastrów.

Plastry można nosić na jakiejkolwiek części ciała; są one jednak bardziej skuteczne, jeśli umiejscowi się je na poszczególnych częściach ciała. Odnosi się to szczególnie do produktu IceWave; jeśli zastosuje się go bezpośrednio w miejscu bólu, reakcja może nastąpić w przeciągu 15 – 20 sekund, a ból znika zwykle po 3 do 5 minutach. Odnosząc się do punktów akupunktury (czy akupresury), stosuje się nazwę cun – jest to jednostka miary stosowana w medycynie chińskiej.
• 1 cun’a równa się szerokości kciuka w drugim stawie, lub długości drugiego paliczka palca wskazującego.
• 1.5 cun’y równe jest szerokości palca wskazującego i palca środkowego (trzymanych razem).
• 3 cun’y równe są szerokości czterech palców (trzymanych razem).

Detoksykacja i skutki uboczne
Produkty LifeWave mogą powodować efekty uboczne w formie detoksykacji komórek naszego ciała. Odnosi się to w szczególności do produktów Glutathione, Carnosine oraz Aeon. Podczas detoksykacji, nasze ciało pozbywa się zbędnych zanieczyszczeń, ciężkich metali, nikotyny oraz innych toksycznych substancji. Naturalnym produktem ubocznym produkcji energii są odpady metaboliczne, które neutralizowane są i usuwane z organizmu dzięki antyoksydantom. Objawy detoksykacji mocno widoczne są przy stosowaniu plastrów Energy Enhancer.
Efekty uboczne to naturalna część procesu detoksykacji. Niektórzy mogą doświadczać je bardziej intensywnie w zależności od wrażliwości organizmu oraz ilości toksyn w organizmie. Przykładowe symptomy:
• suchość w ustach
• posmak metalu w ustach
• zmęczenie
• katar
• ból głowy
• drobna wysypka lub krosty
• senność
• mdłości

A teraz wyobraź sobie, że twój organizm to basen wody, w którym do filtrowania wody i usuwania zanieczyszczeń używa się pompy. Podobnie działa system limfatyczny nerek; oczyszcza krew i inne płyny w naszym organizmie. Wyobraź sobie teraz, że zanieczyszczenia i brud osadzają się i kumulują się na dnie basenu. Jeśli te toksyny będą kumulować się tak przez dłuższy czas, pompa nie nadąży z oczyszczaniem wody. Nasze nerki, narządy limfatyczne i inne organy są wtedy przeciążone.
W miarę skrobania dna basenu, osady unoszą się i brudzą wodę. Łatwo sobie wyobrazić jak wyglądają nasze komórki z nagromadzonymi wolnymi toksynami i jak napierają na nasze organy wewnętrzne.

Warto pamiętać, że podczas procesu oczyszczania z toksyn, efekty uboczne to stały element. Jeśli okażą się jednak zbyt uciążliwe, zalecamy:
• Pić dużo wody by przyspieszyć proces pozbywania się toksyn oraz by utrzymać organizm dobrze nawodniony.
• Spożywać produkty z witaminą C, która działa szczególnie skutecznie w pozbywaniu się z organizmu nikotyny
• Włączyć do codziennej diety probiotyki i enzymy trawienne by przyspieszyć proces eliminacji toksyn.
• Jeśli uznasz, że jest taka potrzeba, odklej plaster i odczekaj dzień lub dwa zanim zastosujesz je ponownie.
• Zakupić podręcznik o detoksykacji. Powinien się znajdować w Twojej bibliotece.
Dyskomfort wywołany przez detoksykację pojawia się w momencie, gdy toksyny mobilizują się szybciej niż organizm jest w stanie je usunąć. W tym przypadku, stosuj plastry przez krótszy okres niż ogólnie zalecany.

Nawodnienie
Bardzo istotne jest by prawidłowo nawadniać organizm podczas stosowania plastrów oraz zanim zabierzemy się do ich stosowania. Nawodniony organizm to z zasady podstawa zdrowego organizmu, bez względu na to czy stosuje się plastry czy nie.
Badania naukowe wykazały, że prądy energii, znane pod nazwą bioprądów, stale krążą po naszym organizmie, a nawodnienie wspomaga przepływ energii. System nerwowy człowieka wysyła sygnały elektryczne przekazując informacje do komórek naszego ciała. Nawet proteiny są naturalnymi neuroprzekaźnikami. Przepływ prądów zmniejsza się wraz z odwodnieniem organizmu.
Meridiany to kanały przewodzące naładowane elektrycznie ładunki, dlatego też odpowiednie nawodnienie konieczne jest by utrzymać prawidłowy przepływ energii.
Należy również pamiętać o tym, że musi być zachowany odpowiedni poziom nawodnienia. Brak płynów może skutkować bólami głowy, suchą i mało elastyczną skórą, skurczami mięśni i degeneracją komórek. Całkowity brak wody w organizmie ma skutki śmiertelne, ale i nadmiar wody w jednej chwili może doprowadzić do tego samego.
Jak utrzymać dobry poziom nawodnienia – wskazówki:
• Pij wodę często w ciągu dnia, by utrzymać dobry poziom nawodnienia
• Monitoruj częstotliwość i odcień moczu. Jeśli napełnisz pęcherz co 3 do 5 godzin przeźroczystym moczem, oznacza to najprawdopodobniej, że pijesz wystarczającą ilość wody. Jeśli mocz ma mocną barwę, a napełnienie pęcherza zajmuje więcej czasu lub cały dzień, Twój organizm może być odwodniony.
• Ogólna zasada mówi, żeby dziennie pić 30 ml wody/1kg masy ciała. Poziom wypitej wody powinno się zwiększyć jeśli więcej ćwiczysz, mieszkasz na dużych wysokościach czy w bardzo zimnym / gorącym klimacie lub jeśli jesteś chory czy zestresowany.

Uwaga: Jeśli cierpisz z powodu nerek czy masz problemy z poziomem
adrenaliny, albo zażywasz moczopędne lekarstwa, skonsultuj się z lekarzem
w sprawie ilości wody jaką powinieneś pić.

Samoocena
W miarę stosowania plastrów i eksperymentowania z miejscami ich przyklejenia, monitoruj i sam oceń stan przed, w trakcie i po. Postaraj się ocenić, jak się czujesz o różnych porach dnia podczas noszenia plastra i kiedy czujesz się inaczej niż zwykle. Będziesz bardziej świadomy sygnałów jakie wysyła Twój organizm i zobaczysz, które plastry i które miejsca działają najlepiej.

Środki ostrożności
Pomimo, iż plastry uznaje się za produkty bezpieczne w użyciu, zaleca się podjąć dodatkowe środki ostrożności w przypadku choroby. Jeśli planujesz używać plastry LifeWave, Twoim obowiązkiem jest stosowanie następujących środków ostrożności*:
• Produków LifeWave nie stosuje się w celu diagnozowania, leczenia choroby czy zapobiegania jej.
• Efekty uzależnione są od wielu czynników i będą się różnić u każdego.
• Zdejmij plaster natychmiast jak tylko poczujesz dyskomfort lub skóra zostanie podrażniona.
• Nie naklejaj plastra ponownie po użyciu.
• Utrzymuj dobry poziom nawodnienia organizmu.
• LifeWave przeznaczone są tylko i wyłącznie do użytku zewnętrznego.
• Nie wolno przyklejać plastrów na rany, bo zniszczą skórę.
• Skonsultuj się z lekarzem czy innym specjalistą, jeśli cierpisz z powodu poważnej choroby.
• Kobietom w ciąży i karmiącym nie wolno używać plastrów.
• Mimo, iż nie wykazano żadnych poważnych przeciwskazań, osoby ze stymulatorem serca powinny skonsultować się z lekarzem zanim zdecydują się na produkt.

* te zalecenia nie zostały ocenione przez Urząd Ochrony Konkurencji
i Konsumentów.

FAQs czyli Często zadawane pytania

Jak działają plastry, skoro nic nie wnika w głąb organizmu?
Plastry działają poprzez stymulowanie punktów akupresurowych. Niepotrzebne są żadne leki, igły czy stymulatory.

Czy plastry są bezpieczne w użyciu?
Plastry nie są plastrami przezskórnymi – żadne substancje nie wnikają do wnętrza organizmu. Ponadto, klej stosowany w plastrach LifeWave jest hipoalergiczny. Homeopatia i akupresura od dawna znane są jako metody bezpieczne i skuteczne. Jednak w przypadku poważnych schorzeń przed użyciem produktów LifeWave prosimy o skonsultowanie się z lekarzem.

Czy plastry zostały poddane niezależnym badaniom?
Firma LifeWave zleciła wykonanie mnóstwa badań klinicznych, które potwierdziły, że plastry poprawiają nasz stan zdrowia i samopoczucie. Szereg opublikowanych badań klinicznych dostępny jest na stronie internetowej LIfeWave.

Jak długo mogę nosić plastry na ciele?
Plastry można nosić do dwunastu godzin. Po każdym zużyciu plastra należy go wyrzucić i nakleić nowy.

Gdzie zakładać plastry w celu uzyskania najlepszych rezultatów?
Do każdego produktu dołączona jest lista miejsc, w których zaleca się jego stosowanie, jak również szczegółowa instrukcja użytkowania. Miejsca, w których zaleca się stosowanie danego produktu, zostały wyszczególnione w broszurze z instrukcjami użytkowania.

Czy trzeba posiadać specjalistyczną wiedzę w zakresie akupunktury, akupresury lub homeopatii, aby używać plastrów?
Nie. Efektywne użycie plastrów zapewnia stosowanie się do protokołów omówionych w broszurach z instrukcjami użytkowania produktów LifeWave.

Czy można stosować kilka plastrów jednocześnie?
Tak. Możliwe jest stosowanie różnych rodzajów plastrów jednocześnie, aby zwiększyć korzyści wynikające z ich używania. Zalecane kombinacje opisane są w Podręczniku LifeWave, który członkowie mogą zamówić na stronie LW.

Czy każdy może używać plastrów LifeWave?
Osobom z poważnymi schorzeniami przed użyciem plastrów zaleca się konsultację z lekarzem. Ponadto plastrów nie powinny stosować kobiety ciężarne i karmiące.

Co zawierają plastry?
Plastry zawierają zgłoszoną do opatentowania mieszankę aminokwasów, wody, stabilizowanego tlenu i naturalnych związków organicznych; żadna z substancji zawartych w plastrach nie wnika do wnętrza organizmu.

Czy mogę zakupić plasterki przez Internet?
Tak. Pod tym linkiem Bioelektrody Lifewave