fbpx

JUVELOOK – jedyny na świecie kwas polimlekowy pod oczy

JUVELOOK to wypełniacz hybrydowy działający w czasie, o stężeniu 42,5 mg kwasu poli D,L mlekowego oraz 7,5 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

Preparat Juvelook jest wyjątkowy gdyż:,
– jest jedynym na świecie kwasem polimlekowym do zastosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu
– ma zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny.
nie ma konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły kształt cząsteczek kwasy PDLLA i połączenie jej z nieusieciowanym kwasem hialuronowym.
trwałość zabiegu utrzymuje się ponad 24 miesiące od ostatniego zabiegu. Efekt można podtrzymać wykonując 1 zabieg przypominający po 24 miesiącach

Wskazania:
– regeneracja i odmłodzenie okolicy oka
– wypełnienie doliny łez
– poprawa jakości skóry twarzy, szyi i dekoltu
– ujędrnienie, rozświetlenie i napięcie skóry
– likwidacja drobnych zmarszczek

Efekty:
Rezultaty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego. Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu.

Ilość i częstotliwość zabiegów:
Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.

Cennik:
cała twarz – 1 700,00 zł
jedna okolica (oczy, szyja, dekolt) – 900,00 zł