Zabiegi fizykalne

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to najnowocześniejszy, innowacyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Urządzenia do mezoterapii bezigłowej wykorzystują zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry, pozwalając na otworzenie nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł. Podczas tego zabiegu składniki odżywcze zostają "wtłoczone" w głąb skóry, dzięki zjawisku elekrtoporacji - w błonie komórkowej tworzą się mikrokanały za pomocą których, substancje aktywne przedostają się do wnętrza komórki.
Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, brak jest zaczerwienień i obrzęków. Bezbolesność przy jej wykonywaniu to niewątpliwa zaleta.

mezoterapia

Czytaj więcej...

Cryolift i Termolift

Niska temperatura, około 5°C, wspomaga odnowę biologiczną ciała. Komórki skóry otrzymują więcej składników odżywczych, są lepiej dotlenione, szybciej się regenerują. Skóra staje się bardziej napięta i elastyczna. Pobudzone chłodem krążenie powoduje szybsze spalanie w komórkach tłuszczowych, zmniejszenie obrzęków, przez co stopniowo usuwany jest cellulit. Poprawia się tonus i elastyczność mięśni. Skóra poddana działaniu zimna nie traci wilgoci, jej pory są zwężone, skóra staje się więc gładka i matowa, co ma kolosalne znaczenie w odbiorze estetycznym zwłaszcza skór problematycznych u nastolatków i dorosłych. Zimno doskonale radzi sobie z workami pod oczami i podpuchniętymi powiekami.

Podczas zabiegu ciepłem, temperatura około 42°C, naczynia krwionośne ulegają delikatnemu rozszerzeniu, co sprawia, że nałożone wcześniej preparaty, np. kremy, maski, ampułki, serum, zostają łatwo wchłonięte. Dzięki temu zapewniamy działanie nawilżające, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe itp.

Przeciwwskazania:
choroby serca
stany zapalne skóry

Częstotliwość zabiegów:
- raz w tygodniu lub co dwa tygodnie
- raz w miesiącu dla podtrzymania efektu- seria 6-8 zabiegów

cellu2

 

 Ceny:
twarz                                50,00
wybrana partia ciała      70,00

Fotonoterapia dynamiczna

Nowoczesna fotoregeneracja led_swiatloświatłem LED, która została zapoczątkowana dzięki badaniom NASA, daje zupełnie nowe możliwości w pielęgnacji skóry. Dla każdego problemu skórnego dobierany jest odpowiedni kolor terapii. Energia generowana podczas zabiegu w nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny sposób pobudza aktywność biologiczną komórek i przez to odmładza skórę, ogranicza pojawianie się zmarszczek, tonuje i redukuje pojawianie się plam pigmentacyjnych, poprawia kondycję i wygląd skóry.

Czytaj więcej...