Stylizacja metodą 1:1

Stylizacja oczu metodą 1:1

Salon kosmetyczny Sensuel poleca innowacyjny zabieg przedłużania rzęs. Przyklejanie sztucznych rzęs metodą „jedna do jednej” jest obecnie najnowocześniejszym stylizacja oczusposobem na wydłużenie, pogrubienie i jednoczesne podkręcenie naturalnych rzęs.

Efekt jest niezwykle naturalny, gdyż sztuczne rzęsy są bardzo lekkie i niewiele różnią się od tych naturalnie rosnących na powiece. Zabieg przedłużania rzęs jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, które pragną pięknie wyglądać przez 24 godziny na dobę.


To rozwiązanie idealne dla pań, których naturalne rzęsy są krótkie, cienkie lub nie podkręcone, noszących soczewki kontaktowe, a także dla pań ceniących swój czas. Niewątpliwą zaletą sztucznych rzęs jest bowiem brak konieczności ich tuszowania, a co za tym idzie duża oszczędność czasu podczas porannego makijażu i wieczornego demakijażu.

Niemałe znaczenie odgrywa również ograniczenie codziennego pocierania delikatnej okolicy oczu, co widocznie wpływa na wygładzenie zmarszczek. Nosząc sztuczne rzęsy można zapomnieć o szybko odpadających „kępkach” czy też łamiącej naturalne rzęsy zalotce.
Są one odporne na wodę, pot i łzy, można w nich pływać i opalać się, dzięki czemu idealnie nadają się na co dzień, jak również na specjalne okazje.

 

Przeciwwskazania:
stany zapalne, ropne i alergie,
otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu,
choroby oczu,
choroby zakaźne,
szególna wrażliwość skóry na kleje zawierające cyjanoakryl,

Ceny:
Przedłużenie i zagęszczenie rzęs metodą 1:1                 250,00
Uzupełnienie po 2 tygodniach                                             50,00
Uzupełnienie po 3 tygodniach                                     60,00 - 90,00
Usunięcie rzęs                                                                        30,00