Pedicure

Pedicure kwasowy CALLUS PEEL

Nie musisz już tylko marzyć o pięknych stopach, po prostu pozwól
by PEELING KWASOWY Callus Peel usunął twardą zrogowaciałą skórę z Twoich pięt przywracając ich atrakcyjny wygląd.

callus peel

Intensywny tryb życia, niewygodne obuwie, deformacje stóp, nadwaga powodują, że na piętach pojawia się bardzo gruba podeszwa, która dodatkowo jest często sucha i spękana. Powoduje to dyskomfort i nieestetyczny wygląd stóp.
Peeling kwasowy spowoduje, że pięty będą miękkie i zregenerowane.

Co to jest pedicure Callus Peel?

Jest to zabieg na bazie kwasów owocowych. Podczas zabiegu używane są płatki nasączone kwasami, pozostawione na 15 - 20 minut na stopie pozwalają usunąć zrogowaciały naskórek.
W skład płatków wchodzą kwasy: mlekowy, winowy i cytrynowy o właściwościach antybakteryjnych, normalizujących złuszczanie naskórka. Naskórek usuwa się specjalną szpatułką. Aby wygładzić i dokładnie dopracować złuszczone miejsca stosujemy delikatną, przeznaczoną do tego celu tarkę. Ostatnim etapem jest nałożenie kremu o silnym działaniu nawilżającym i odżywczym. Dodatkowe składniki witaminowe i ziołowe (lawenda, eukaliptus, mentol) zapewnią pełen komfort oraz świeżość stóp.

W zależności od stanu pięt jeden zabieg może być wystarczający ale czasem potrzebna jest dłuższa kuracja.

Dla kogo pedicure Callus Peel?
· osoby z suchymi, spękanymi piętami
· osoby z twardym, zrogowaciałym naskórkiem stóp
· gruby, przesuszony naskórek na piętach

Przeciwwskazania:
· ciąża i laktacja
· świeże rany
· nieuregulowana cukrzyca
· alergia na składniki płatków

· grzybica stóp

Cennik:

Regeneracja pięt za pomocą Callus Peel - 75,00 zł

Callus Peel z opracowaniem paznokci - 95,00 zł

Callus Peel z opracowaniem paznokci + malowanie paznokci laierem - 105,00 zł

Callus Peel z opracowaniem paznokci + hybryda - 125,00 zł

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy

Koniec problemów z odpryskami, smugami i długim schnięciem.pedicure-hybrydowy

Pedicure hybrydowy jest najnowszym trendem w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na pielęgnację paznokci i nie są zdecydowane na stylizację żelową lub akrylową.

Zaletą pedicure hybrydowego jest nieinwazyjność, szybkość wykonania i trwałość do ok. 3 tygodni. Preparaty do pedicure hybrydowego mają konsystencję lakieru do paznokci, utwardzane w lampie UV. Lakiery wykorzystywane w pedicure hybrydowym nie niszczą i nie obciążają płytki paznokcia. Lakier nie ściera się i nie odpryskuje. Dwie warstwy dają idealne pokrycie płytki paznokcia. Do wyboru jest klasyczny french lub inne najmodniejsze kolory.

Pedicure hybrydowy to wspaniały wybór dla kobiet ceniących elegancję i perfekcjonizm. Świetnie nadaje się jako trwały pedicure na wakacje.

Ceny:

Paznokcie hybrydowe w jednym kolorze       50,00
Paznokcie hybrydowe french                           60,00
Uzupełnienie po 2 tygodniach                         50,00

Zdjęcie lakieru hybrydowego z lakierowaniem odżywką                30,00

Pedicure

Wykonujemy kilka rodzajów pedicure:

pedicure klasyczny – to zabieg obejmujący skrócenie płytki paznokcia tak, by zapobiec jej wrastaniu. pedicurenarośnięte na płytkę skórki usuwamy cążkami a naskórek na stopach ścieramy specjalnymi tarkami. stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. wykonujemy masaż. paznokieć odtłuszczamy i malujemy.

pedicure leczniczy – obejmuje dodatkowo usuwanie odcisków, nagniotków oraz modzeli

pedicure frezarkowy - to zabieg wygładzenia zrogowaciałego naskórka frezarką zalecany wtedy, gdy skóra stóp jest bardzo zniszczona (zrogowaciały naskórek na piętach). dodatkowe zastosowanie preparatów zmiękczających naskórek.

spa pedicure regeneracyjne - zabieg relaksujący i odświeżający. kąpiel stóp z dodatkiem balsamów, bąbelków powietrza i masażu. Reszta czynności jak w pedicure klasycznym.

Oraz zabiegi parafinowe, akryl i klamry korygujące.

Pracujemy na produktach MACON i GEHWOL.