Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

r5Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w niwelowaniu cellulitu, rozstępów a także w profilaktyce i spowalnianiu łysienia. Dzięki wstrzyknięciom aktywnych preparatów poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie.  Mezoterapia igłowa jest metodą naturalną, dającą  długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry.

Stosowana jest w celu: 

  • ujędrnienia wiotczejącej skóry 
  • profilaktyki przeciwzmarszczkowej 
  • zapobieganiu wypadaniu włosów 
  • redukcji cellulitu (uda, brzuch, pośladki) 
  • redukcji rozstępów 

W zabiegu używa się bardzo małych i bardzo cienkich igiełek, których prawie nie czuć tym bardziej, że skóra przed zabiegiem jest znieczulana specjalną maścią.
Mezoterapia igłowa przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Początkowo należy poddawać się jednemu zabiegowi na 1-2 tygodnie przez dwa miesiące, potem warto robić jeden zabieg na 2-3 miesiące dla podtrzymania efektu. 2 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić aspirynę.

Zapraszamy na mezoterapię igłową w samym centrum Łodzi.