Manicure japoński

Manicure japoński

Zabieg, który podbija Polskie salony, narodził się ponad czterysta lat temu. Jego inicjatorkami były Japońskie arystokratki marzące o pięknych paznokciach. Ich poszukiwania doprowadziły do odkrycia, że intensywne wcieranie odpowiednich substancji aktywnych w płytkę paznokcia daje im niesamowity blask rzadko spotykanej różowej perły a paznokcie stają się widocznie zdrowsze.

 

japonski.440x293

W skład preparatów wcieranych w płytkę wchodzi podstawowy budulec paznokci jakim jest keratyna oraz niezbędne dla metabolizmu paznokci witaminy - A, H i E oraz prowitamina B5, które skutecznie przyczyniają się do prawidłowego wzrostu paznokci. Oprócz witamin w skład preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu manicure japońskiego wchodzi pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny - aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci.

Wyjątkowość manicure japońskiego:
- ma właściwości prozdrowotne dla płytki paznokcia
- regeneruje
- wzmacnia
- odżywia
- nadaje płytce paznokcia zdrowy połysk

- zabieg w 100% naturalny

 

Zalecany dla paznokci
- słabych
- łamliwych
- rozdwajających się
- zarówno dla kobiet jak i mężczyzn

 

Przeciwwskazania:
- paznokcie tuż po zdjęciu stylizacji akrylowej czy żelowej – wskazane jest odczekanie kilku tygodni

 

Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie płytki paznokcia przez 4 dni aby nie zaburzać procesu regeneracji a także dlatego, że przyczepność lakieru w tym czasie będzie mocno ograniczona.

W celu odkrycia pełni naturalnej pielęgnacji paznokci zaleca się łączenie manicure japońskiego z manicure biologicznym (bezcążkowym). 

Zabieg trwa około 30 min. i należy go powtarzać  3 – 4 razy w odstępach 2 tygodniowych w celu uzupełnienia składników odżywczych.

 

Koszt 1 zabiegu – 50 zł

Koszt pakietu 4 zabiegów – 160 zł