Depilacja laserowa

PROMOCJA! DEPILACJA LASEROWA

depilacja laserowa promocja

Depilacja laserowa

NAJNOWSZEJ GENERACJI LASER DIODOWY

Zapraszamy na zbieg depilacji laserowej najnowszym i profesjonalny laserem do usuwania owłosienia z niezależnym, zintegrowanym systemem chłodzenia.

Urządzenie wykorzystujące najnowsze i najskuteczniejsze technologie w walce z owłosieniem przy jednoczesnym zniwelowaniu odczuć bólowych. Dzięki odpowiedniej długości fali 808 nm umożliwia precyzyjnie dotrzeć do mieszków włosowych w celu ich skutecznego uszkodzenia, w trakcie procesu foto-termolizy.

schemat

Zabieg jest bezpieczny dla tkanek otaczających mieszek włosowy – nie dochodzi do oparzenia a klient od razu po zabiegu może wrócić do wykonywania codziennych zajęć.

Depilacja laserowa

light_sheer_logo

 

Pracujemy na laserze diodowym Light Sheer TM Diode Laser System amerykańskiej firmy Coherent/Lumenis, który jest najbardziej skutecznym urządzeniem do trwałego usuwania owłosienia. Dzięki wysokiej klasy laserowi diodowemu jakim jest Light Sheer, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczną i efektywną formę usuwania owłosienia.

GWARANCJĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONYWANYCH ZABIEGÓW JEST WYSZKOLONY
I DOŚWIADCZONY PERSONEL.

Depilacja laserowa jest zabiegiem nieinwazyjnym, może być wykonywana praktycznie w każdej okolicy ciała. Ale najważniejsze jest to, że daje oczekiwane i zadowalające efekty. Jedynym warunkiem powodzenia fotoepilacji jest obecność ciemnego owłosienia. Im ciemniejszy włos, tym większa jest skuteczność zabiegu. Włosy siwe i rude ze względu na brak barwnika - melaniny nie można usunąć metodą Light Sheer.
Wiązka lasera oddziałuje na melaninę włosa w fazie wzrostu niszcząc jego macierz. W zależności od okolicy ciała, koloru i grubości włosów oraz indywidualnych predyspozycji organizmu konieczne jest wykonanie określonej ilości zabiegów. Średnio należy wykonać od 3 do 6 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni. Każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, podczas której kosmetolog zapoznaje się z rodzajem owłosienia, przeprowadza wywiad z Klientem oraz wykonuje próbę laserową, aby zabieg był bezpieczny i jak najbardziej efektywny. Urządzenie wyposażone jest w specjalny system chłodzenia z końcówką ChillTip, co sprawia, że depilacja jest bardziej komfortowa. Nasze doświadczenie pozwala zmniejszyć do minimum odczucie bólu przez Klienta. Dla osób bardziej wrażliwych na ból przy depilacji laserem stosujemy miejscowe znieczulenie.

Przestrzegamy Państwa przed korzystaniem z usług firm, które używają wątpliwej jakości sprzętu lub oferują zabiegi urządzeniami "typu Light Sheer". Wykonanie zabiegu depilacji przy użyciu słabej jakości może powodować odbarwienie włosów i może utrudnić lub nawet uniemożliwić usunięcie ich na stałe.


PRZED ZABIEGIEM

Włosy przed zabiegiem powinny być zgolone. Nie ma potrzeby zachowania 2 - 3mm odrostu, ponieważ obszar skóry poddawanej zabiegowi jest w całości i dokładnie naświetlany. Nie należy obawiać się, że osoba wykonująca zabieg nie zauważy krótko przyciętych włosków. Przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów, w przypadku twarzy przynajmniej 4 tygodnie, na pozostałych obszarach przez 6-8 tygodni. Zastosowanie się do tych zaleceń, jest szczególnie ważne, ponieważ laser nie uszkodzi włosa, który został wyrwany.

Przed zabiegiem skóra powinna być dokładnie ogolona, umyta, niczym nieposmarowana. Reakcją naturalną jest rumień, obrzęk około mieszkowy.LightSheer

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • witamina A oraz jej pochodne
 • sterydy

 • epilepsja

 • leki psychotropowe

 • leki antydepresyjne

 • ciąża,

 • świeża opalenizna (samoopalacz, solarium)

 • zażywanie Roaccutanu w ciągu ostatnich 6 miesięcy

 • leki światłouczulające,

 • reticularis (marmurkowa skóra)

 • retinoidy,

 • antybiotyki z grupy tetracyklinzioła (dziurawiec, nagietek),

 • nietypowe lub nie zdiagnozowane zaburzenia pigmentacji,

 • nietypowe brodawki lub nowotwory,

 • choroby skóry (tzn. łuszczyca, egzema, infekcje),

 • wykonany ostatnio peeling chemiczny lub mechaniczny w obszarze zabiegu (w ciągu ostatniego tygodnia),

 • dermabrazja laserowa wykonana w ciągu ostatnich 3 miesięcy,

 • choroby mające wpływ na strukturę skóry,

 • cukrzyca insulinozależna.

 • wcześniejsza depilacja przez wyrywanie (penseta, wosk, depilatory mechaniczne)


PIERWSZA WIZYTA, PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg depilacji laserowej polega na naświetleniu każdego włosa wiązką promieniowania emitowanego przez laser. Ciągły kontakt pacjenta z terapeutą pozwala na indywidualne dostosowanie siły bodźca laserowego. Optymalne, zarówno w sensie zastosowania najbardziej efektywnej energii wiązki laserowej jak i w celu eliminacji przykrych odczuć pacjenta. Uderzenie wiązki laserowej pacjent odczuwa jako ukłucie. Jego intensywność jest uzależniona od wielkości zastosowanej energii oraz indywidualnej wrażliwości pacjenta. W przypadku depilacji okolic bardzo wrażliwych, np. pachwin, istnieje możliwość zastosowania miejscowych środków znieczulających, np. krem EMLA.

Podczas zabiegu głowicą ET, skóra pacjenta chłodzona jest specjalną szafirową końcówką, która zapobiega termicznemu przegrzaniu okolicy poddawanej zabiegowi. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Objawy te najczęściej ustępują po kilkunastu minutach, do kilku godzin po zabiegu.

PO ZABIEGU
Po zabiegu przez co najmniej dwa tygodnie nie należy się opalać, nakładać krem ochronny na obszar, który był naświetlany (minimum SPF 30),przez kilka dni po zabiegu, nie drażnić naświetlonego obszaru chemicznie ani mechanicznie, unikać bezpośredniego i pośredniego nagrzewania naświetlonego obszaru (sauna, gorące kąpiele), pomiędzy zabiegami włosy można golić lub obcinać, ale nie można wyrywać ani woskować. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może pojawić się rumień około mieszkowy. Te odczyny znikają po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą utrzymać się do kilku tygodni. Personel poinformuje o odpowiednim rodzaju maści przyspieszającej gojenie skóry.

zadzwon_umow_sensuel

 

Cennik zabiegów Depilacja Light Sheer

 

 

TWARZ

WĄSIK                                      100-150 PLN

BAKI                                         100-150 PLN

BRODA                                              150 PLN

POLICZKI                                          200 PLN

SZYJA                                                250 PLN

CAŁA TWARZ                                   250 PLN

CAŁA TWARZ (HIRSUTYZM)          300 PLN

 

RĘCE

RAMIONA                                          350 PLN

PRZEDRAMIONA                               300 PLN

DŁONIE                                      100-150 PLN

 

NOGI

UDA                                          350-500* PLN

ŁYDKI                                        350-450* PLN

STOPY                                       100-150* PLN

 

TUŁÓW

PLECY                                         400-600* PLN

KARK                                           200-300* PLN

KLATKA PIERSIOWA                  350-500* PLN

OKOLICE SUTKÓW                    100-150* PLN

PACHY                                                  250 PLN

BRZUCH                                      250-350* PLN

LINIA BRZUCHA                         150-200* PLN